תקליטן לבר מצווה דתית או חילונית

בשביל להפוך אירוע בר מצווה בין אם הוא לקהל הדתי ובין אם לאו , לחגיגה גדולה אנחנו צריכים להיעזר בתקליטן מקצועי ומנוסה שיודע כיצד להפעיל את האורחים ובפרט את הילדים, תקליטן לבר מצווה שיהפוך כל אירוע לשמחה גדולה.
כל אירוע נמדד במספר אספקטים, המיקום בו הוא נערך, האוכל אשר מוגש בו, והמוזיקה שמתנגנת. אלו הדברים אשר, בדרך כלל, כל אחד מהאורחים זוכר. זו הסיבה שלתקליטן באירוע יש תפקיד חשוב ומשמעותי, אם הוא לא ידע לנגן מוזיקה מתאימה ולא ידע לשלב את האורחים, תהיה לכך השפעה גדולה על טיב האירוע, זה נכון בכל אירוע ובפרט בבר מצווה, אירוע של פעם בחיים עבור הילד והוריו.

כיצד בוחרים תקליטן לאירוע בר מצווה דתית ? 

הורים דתיים אשר מארגנים אירוע לבנם יכולים לבחור בין תקליטן אשר עובד עם האולם בו הם עורכים את האירוע או לחילופין, להזמין תקליטן דתי המתמחה בקהל דתי . זאת הם יכולים לעשות דרך המלצות של חברים ובני משפחה או דרך המלצות באינטרנט. רצוי מאוד לפני שסוגרים עם תקליטן דתי לבר מצווה, לבצע הסכם עבודה, לשבת לפגישת בחירת שירים והתאמת ציפיות, להציג דרישות מיוחדות ,בהן למשל תיאור הקהל ולאיזה זרם רוב הקהל משתייך, לבקש שירים מיוחדים או הכנות לביצוע דרשה.

מה צריך בשביל להיות תקליטן לבר מצווה ברמה גבוהה

כל תקליטן בכל אירוע, לא משנה אם זה בר מצווה או חתונה, צריך שיהיו מספר כלים בשביל שהוא יוכל לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. ראשית, הוא צריך שיהיו בידיו המכשירים הטובים ביותר, החל ממחשבים, מערכת הגברה, מכונת עשן, מסך קליפים, אמצעים שיאפשרו לו להשמיע את המוזיקה שלו בצורה אופטימאלית. שנית, הוא צריך להיות מעודכן באופן כזה שהוא ידע מה הם השירים הלוהטים ביותר ואיזו מוזיקה האורחים רוצים לשמוע באירוע, שלוש, הוא צריך לדעת לשלב את הקהל כשצריך ולתת למוזיקה לזרום מבלי להפריע לה. אלו תכונות הכרחיות אצל כל תקליטן ובפרט תקליטן לבר מצווה.

כיצד תקליטן לבר מצווה יודע איזו מוזיקה לנגן באירוע

בדומה לאירועים אחרים, למשל חתונות, הרי שתקליטן לבר מצווה צריך לשלב בין המוזיקה שחתן השמחה ובני גילו אוהבים לשמוע, מוזיקה צעירה, כגון היפ-הופ, סול, אר אן בי, מוזיקה ים תיכונית ועוד, לצד מוזיקה שמדברת יותר אל קהל המבוגרים, רוק, ישראלי, מוזיקת נשמה ועוד. על התקליטן לדעת לשלב בין שירים חדשים ומעודכנים לבין שירים קלאסיים עליהם אי אפשר לוותר בשום אירוע. אומנם האירוע הוא של חתן השמחה בן ה-13, אך חלק גדול מהאורחים בוודאי מבוגרים ובשביל שגם הם ירקדו, צריך להשמיע גם מוזיקה שהם אוהבים.