אודות

DJ4U

חברה מובילה בתחום שרותי המוזיקה, מתמחים באספקת ערבים בלתי נשכחים. חתונה בר-מצווה וכן שאר מסיבות ואירועים לציבור הדתי לסוגיו ע"י תקליטן דתי. כל אחד ותחומי העניין שלו, אנחנו מעוניינים לראות אתכם ואותנו מאושרים בערב בלתי נשכח. בדיוק בשביל המטרה הזו, אנו עושים מאמצים גדולים מאחורי הקלעים, בהכנת אירועים לפי טעמכם ובחירתכם. תפקידו של תקליטן דתי הוא לדעת לזרום עם קהל היעד שלו ועם רצונם של הזוג המתחתן או של בעלי האירוע. אנו תמיד נעשה את המיטב וניתן את כל הלב, לאירוע ולערב מושלם!
תקליטן דתישאלה: מי אתם?

תשובה: התקליטן ובעל העסק הוא נעם הראל, מוזיקאי מחונן ומפיק. בצוות המורחב ישנם – שלמה שושן (סאונד ומאסטרינג), דניאל שרון (הפקה). שמעון סבח (ייעוץ והכוונה).

שאלה: איזה מוזיקה אתם משמיעים?

תשובה: כשהיינו קטנים היו אומרים: "על טעם וריח אין להתווכח", כלומר כל אחד יש לו העדפה שונה. אנו באופן כללי תמיד מתמקדים ומנסים להבין את אופי האירוע לפני ההגעה לאירוע עצמו, ובכל מקרה, ספריית המוזיקה שלנו עשירה ביותר, ואפשר לומר שיש לנו "הכל"

שאלה: לאיזה קהל אתם פונים?

תשובה: אנו פונים לכלל הקהל הדתי, דתי-לאומי, חרדי – חוזרים בתשובה ומתחזקים. הגישה שלנו קלילה ופתוחה מאד ואפשר לומר שאנו פתוחים לכל אדם באשר הוא, אמנם האופי של האירועים שלנו מתאים יותר לקהלים אילו.

שאלה: באיזה ציוד אתם משתמשים?

תשובה: עפ"י רוב באולמות האירועים ישנו ציוד הגברה שניתן להשתמש בו (לפעמים בתוספת תשלום, תלוי באולם), אנו תמיד ממליצים לבדוק לפני האירוע מה מצב הציוד והאם הוא שמיש, במידה וציוד ההגברה של האולם אינו ניתן לשימוש, אנו נביא עבורכם את ההגברה בתוספת תשלום, אנו עובדים עם הציוד הטוב ביותר בשוק, לא מתפשרים באחד המרכיבים החשובים באירוע - המוזיקה.